YDS Kursu

YDS Hazırlık Kursu, YDS Sınava Hazırlık Kursu, YDS nedir ?

İhtiyacınız Olan Yds eğitimi için özel olarak hazırlanmış programlarla çözüm odaklı eğitimimizle sizde tanışın.

Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan Yds programlarının amacı, insanların aldığı eğitimden tam verim almalarını sağlamaktır. Öğrenci’nin  ihtiyacı olan sınav programında isteklerini karşılayacak düzeyde öğrenim görmesi ve kendini bu alanda tam anlamıyla uzmanlaştırması için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Her program farklı içerikte ve farklı metotlarla bir eğitim sistemiyle verildiği için bizler de Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları olarak Yds programını tercih eden öğrencilerimize bu doğrultuda eğitim müfredatı hazırlayarak eğitim sistemimizi şekillendiriyoruz.

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları;gerek eğitim kalitesi ve standartlarıyla gerekse uzman eğitici kadrosuyla Türkiye’nin en iyi dil okulu olma yolundaki yerini korumaktadır.

 

36 yılı aşkın tecrübesiyle öğrencilere aldıkları eğitimi yurt dışında geliştirme fırsatıyla farkını ortaya koyan bir kurumdur.

-Deneme sınavları ve analizleri;

-Sonuç odaklı,sınırsız online eğitim desteği;

-Türkiye’nin en zengin Yds eğitim seti;

-Sınav ile uyumlu özgün ve çıkmış binlerce soru;

-Yüksek score sahibi öğretmenlerden oluşan eğitmen kadromuzla Akademik Batı Dilleri ailesine katılarak kariyer yolculuğunuza emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.