YDS Eğitimi

YDS Hazırlık Eğitimi , YDS Hazırlık Kursu , YDS Dil Kursu Fiyatları

Yds Nedir ?

YDS Sınavı, her sene ÖSYM tarafından düzenlenen merkezi bir yabancı dil sınavıdır. Sınav tek oturumda yapılmakta  ve adaylara yabancı dil bilgisini ölçen sorular sorulmaktadır. YDS sınavından alınan puanlar birçok başvuruda geçerli olsa da sınava katılan adaylar çoğunlukla araştırma görevlisi seçme ve atama işlemleri için YDS sınavına başvurmaktadır. 

YDS sınavına çoğunlukla;

Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,

Yüksek lisans programlarına girecek lisans mezunları,

Bir kurumda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler,

Yabancı Dil Bilgisini test etmek isteyenler girmektedir.

 

YDS EĞİTİMİ ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELERDİR?

Temel gramer bilgisinden başlayarak, detaylı YDS soru tipi analizleri, YDS sorularının çözüm yolları gibi YDS’ye eksiksiz hazırlanmanızı sağlayacak tüm çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, bu grupta detaylı paragraf çözümleri, okuma, çeviri, kelime ve collacation çalışmaları da yapılmaktadır.

YDS kursu bu anlamda en iyi hizmet garantisi veren elit kuruluşlardan biridir.  YDS kursunun çalışma prensipleri oldukça farklı olup hem yüz yüze eğitim, hem de online eğitim şeklinde iki aşamadan oluşmaktadır. Bu kurumdan YDS eğitim kursu almak isteyen öğrencilerin, eğitim kurumuna gidip kayıt yaptırmaları yeterli olmaktadır.

 

YDS KURSUNUN AVANTAJLARI NELERDİR?

En iyi YDS kursu  temel gramer bilgisinden başlayarak, detaylı YDS soru tipi analizleri, YDS sorularının çözüm yolları gibi YDS’ye eksiksiz hazırlanmanızı sağlayacak tüm çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, bu grupta detaylı paragraf çözümleri, okuma, çeviri, kelime ve collacation çalışmaları da yapılmaktadır.

YDS kursu mevcut yabancı dilinizin üzerine, öğrenci seviyesine göre eğitim vermekte olup bu eğitimi kurum dışında online eğitim ile desteklemektedir. Yani kurumda eğitim 24 saat kesintisiz devam

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.